+(372) 5568 2238

E – R : 09:00 – 17:00

Püsimeik – Microneedeling – Fibroblast

Sinu salajane ilu

Saa osa imelisest püsimeigi kogemusest!

Püsimeigi Stuudio meister

Kristiina Õunpuu

Kristiina teekond Püsimeigi Stuudios algas kliendina. Nimelt oli Kristiinal oma esimese kulmupaari üle rõõm nii suur, et sellest kasvas välja soov hakata ise ka püsimeiki õppima. Õpinguid alustas ta seitse aastat tagasi siinsamas Püsimeigi Stuudios Kristel Suvi juhendamisel. Kristiina sõnul on saanud püsimeigist tema kirg ning Püsimeigi Stuudiost tema teine kodu.

Kogemus: 7+ aastat

PÜSIMEIK

FIBROBLAST

MICRONEEDELING e MIKROMESOTERAAPIA

Kvaliteetne püsimeik Tallinnas

Oleme kasutusele võtnud kõik meetmed, et muuta Sinu püsimeigi kogemus eelkõige turvaliseks, võimalikult valuvabaks ning ootuspäraseks.

esteetiline välimus

nõuetele vastavad töövahendid

allergiatestid

kehasõbralikud tooted

Kontrollitud hügieeninõuded

litsenseeritud meister

Puuderkulmud

Puuderkulme saab teostada väga erinevalt. Heledam ja õhulisem pigmenteerimine annab kulmule küll kuju, kuid jääb seejuures tagasihoidlikuks ning märkamatuks. Tugevam, tihedam ning tumedam teostus lisab näole julge raami.

Püsimeigi huuled

Huulte pigmenteerimisel lähtume enda huule kujust. Kui pigmenteerida kogu huulte pind, lisab see sümmeetriat ning täidlust. Huulte püsimeigi puhul soovitame valida enda huule toonile sarnane värv.

Milline silmalainer valida?

Meie kõige populaarsem silmade püsimeigi teenus on ripsmevahe joon. See on peenike joon ripsmete piiril, mis sarnaneb kõige enam klassikalisele lainerile, kuid on ilma sabata. See sobib eelkõige naistele, kes soovivad laineriga rõhutada silma kuju ning neile, kellel on “rasked” silmalaud. Klassikaline lainer ning hajutusega lainer sobib julgemale naisele, sest see loob ilmselge meigitud efekti.

Microneedeling

Microneedling on protseduur, mille käigus tekitatakse mikronõelte abil nahale kuni 1 miljon mikrokanalit. Mikrokahjustused stimuleerivad seeläbi naha aluskudesid ning isegi ilma seerumite kasutamiseta aitab microneedling kaasa kollageeni tekkele. Lisaks kollageeni stimulatsioonile viime nahka erinevaid seerumeid. Meie valikus on nii vitamiinikokteile, kollageeni, kui ka erinevaid akne- ja vananemisvastaseid seerumeid.

Fibroblast

Fibroblast on arvatavasti ainuke mittekirurgiline protseduur, mille käigus pinguldatakse nahka ning silutakse kortsukesi ning tulemused on oluliselt tugevamad, kui näiteks fotonoorenduse või mesoteraapia puhul. Antud teenuse kohta lugeda on palju, huvi korral palun suunduda minu fibroblastile suunatud veebilekele aadressil www.fibroblast.ee

Hinnakiri

Iga püsimeigi töö on unikaalne ning selleks, et pakkuda Sulle võimalikult kvaliteetset teenust, broneerin Sinu jaoks umbes kaks tundi.

Teenused

KULMUD esmane protseduur

€180

/ 2h


SILMAD kontuur laineri efektiga esmane protseduur

€180

/ 2h


SILMAD ripsmete vahe värviga täitmine esmane protseduur

€150

/ 1.5h


SILMAD kontuur lainer hajutusega esmane protseduur

€190

/ 2h


Kulmude/silmade hooldus kaks kuud pärast esmast protseduuri

€60

/ 1h


HUULED esmane protseduur

€200

/ 2.5h


Microneedeling nägu

€65

/ 60min


Microneedeling nägu + kael

€75

/ 75min


Microneedeling

Nägu + kael + dekoltee

€110

/ 90min


Fibroblast

Otsmiku miimikakortsud ning “kurjusekorts”

€100

/ 55min


Fibroblast

“Raskete” laugude eemaldamine

€150

/ 45min


Fibroblast

Põskedelt kortsude eemaldamine + mikro näopinguldamine kõrvaäärse näopiirkonna suunas

€120

/ 60min


Klientide tagasiside

Ilmub peagi

***

Blogipostitused