+(372) 5568 2238

E – R : 09:00 – 17:00

KKK

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

LAINER

 1. Kas lainerit saab teha koos ripsmepikendustega?
  1. Ei, kui liigun nõelaga ripsmepiiril, siis võivad pikenduste liimikohad takerduda ning seeläbi oma ripsmekarva välja tõmmata.
 2. Kas pärast lainerit on silmad paistes?
  1. Enamasti küll ja olenevalt inimesest võib silmade paistetus kesta kuni kolm päeva. Mõnel inimesel ei esine paistetust üldse. Seda võib veidike ette ennustada vastavalt kapillaaride arvule silmalaul. Kui veresoonekesi on palju, on paistetuse oht ka suurem.
 3. Millal võib ripsmeid keemiliselt värvida?
  1. Umbes kaks nädalat pärast protseduuri.

 

KULMUD

 1. Kui kaua paraneb kulmude püsimeik?
  1. Kulmukarvatehnika paranemise periood on üsna märkamatu. Koorikud moodustuvad eraldi kriipsukestena. Hajutustehnika puhul täidetakse tindiga hajutusmeetodil kogu kulmu pind ning seetõttu tekib kulmule õrn koorik. Enamasti eemalduvad koorikud nädala jooksul.
  2. Mul on tehtud hajutustehnikas kulmud ja need näevad veel päris head välja, kas sel juhul piisab ühest protseduurist või on vaja ka hooldust?
   1. Kui oled minu klient, siis võib piisata ühest korrast juhul, kui kuju ei ole vaja muuta. Kui teeme karvtehnikas, on kindlasti vaja teha hooldus. Üldjuhul tuleks siiski püsimeigi protseduuride puhul arvestada 1+1 protseduuriga ehk kas esmane protseduur + hilisem hooldus või värskendus + hilisem hooldus.
  3. Tere, sooviksin teada, et kui kaua võtab aega kulmude püsimeigi protseduur? Oleks huvitatud sellest, aga kuna mul on pisike beebi, saaksin korraga maksimaalselt ainult 2,5 tundi ära käia.
   1. Esiteks ei ole raseduse ega imetamise ajal üldse soovitatav püsimeiki teha. Hormoonide kõikumise tulemusel ei pruugi pigment sisse jääda. Iga kliendi jaoks broneerin 2 tundi ja 15 minutit.
  4. Kas te oskate öelda kaua pärast protseduuri on keelatud saun, ujumine ja trenni tegemine?
   1. Nimetatud tegevused, kaasa arvatud päikese võtmine ja solaarium, on keelatud 2 nädalat või vähemalt kuni koorikute eemaldumiseni. Trenni tegemine ei ole otseselt keelatud, kui otsmik higistab väga palju, saab vajadusel õrnalt tupsutades kuivatada. Kindlasti peaks jälgima, et dušš koorikuid leotama ei hakkaks.
  5. Mis aja möödudes tuleks teha kordusprotseduur?
   1. Hoolduseks õige aeg 1-2 kuud pärast esimest protseduuri.
  6. Kui kaua püsimeik püsib?
   1. See sõltub nahatüübist ning on igal inimesel erinev. 1-2 aastat on aeg, kui kulmud näevad veel värsked ja kenad välja. Kui käia vähemalt iga kahe aasta tagant värskenduses, siis kehtib meie salongis värskenduse erihind. Paljudes artiklites lubatakse püsimeigi kestvust 5 aastat, kuid see viitab pigem silmale nähtava osa täieliku kadumise perioodile.
  7. Kas protseduurile võib tulla kitkumata kulmudega?
   1. Jah, hea meelega töötlen kulme ise.

 

HUULED

 1. Kas huulte püsimeik on väga valus?
  1. See on tõesti kõikidest protseduuridest valusam ja aeganõudvam. Huulte püsimeigi puhul on soovitatav läbida ka herpesevastane kuur preparaatidega Aciklovir või Valtrex.
 2. Kas pean tabletikuuri läbi tegema ka siis, kui mul ei ole kunagi ohatist ega külmavilli olnud?
  1. Suure tõenäosusega võib see pärast püsimeiki siiski tekkida, huultele on püsimeik üsna traumeeriv ning iga väikseimgi ärritus võib villi esile kutsuda.