+(372) 5568 2238

E – R : 09:00 – 17:00

KKK

LAINER

  1. Kas lainerit saab teha koos ripsmepikendustega?
    Ei, kui liigun nõelaga ripsmepiiril, siis võivad pikenduste liimikohad takerduda ning seeläbi oma ripsmekarva välja tõmmata.
  2. Kas pärast laineri tegemist on silmad paistes?
    Enamasti küll ja olenevalt inimesest võib silmade paistetus kesta kuni kolm päeva. Mõnel inimesel ei esine paistetust üldse. Seda võib veidike ette ennustada vastavalt kapillaaride arvule silmalaul. Kui veresoonekesi on palju, on paistetuse oht ka suurem.
  3. Millal võib ripsmeid keemiliselt värvida?
    Umbes kaks nädalat pärast protseduuri.

KULMUD

  1. Kui kaua paraneb kulmude püsimeik?
    Hajutustehnika puhul täidetakse tindiga hajutusmeetodil kogu kulmu pind ning seetõttu tekib kulmule õrn koorik. Enamasti eemalduvad koorikud nädala jooksul.
  2. Kas püsimeigi tegemisel piisab ühest protseduurist või on kindlasti vaja ka hooldust?
    See kuidas püsimeik paraneb ning milliseks ta pärast paranemist muutub, sõltub paljuski nahatüübist. Mõningate nahatüüpide puhul piisab tõepoolest ühest protseduurist, kuid üldjuhul tuleks siiski arvestada 1+1 protseduuriga ehk kas esmane protseduur + hilisem hooldus või värskendus + hilisem hooldus.
  3. Tere, sooviksin teada, et kui kaua võtab aega kulmude püsimeigi protseduur? Oleks huvitatud sellest, aga kuna mul on pisike beebi, saaksin korraga maksimaalselt ainult 2,5 tundi ära käia.
    Esiteks ei ole raseduse ega imetamise ajal üldse soovitatav püsimeiki teha. Hormoonide kõikumise tulemusel ei pruugi pigment sisse jääda. Iga kliendi jaoks broneerin 2 tundi.
  4. Kas te oskate öelda kaua pärast protseduuri on keelatud saun, ujumine ja trenni tegemine?
    Nimetatud tegevused, kaasa arvatud päikese võtmine ja solaarium, on keelatud 2 nädalat või vähemalt kuni koorikute eemaldumiseni. Trenni tegemine ei ole otseselt keelatud, kui otsmik higistab väga palju, saab vajadusel õrnalt tupsutades kuivatada. Kindlasti peaks jälgima, et dušš koorikuid leotama ei hakkaks ning esimesed kuu aega kaitsta töödeldud ala päikesekiirguse eest.
  5. Mis aja möödudes tuleks teha kordusprotseduur? Hoolduseks õige aeg 2-3 kuud pärast esimest protseduuri.
  6. Kui kaua püsimeik püsib?
    Püsivus sõltub nahatüübist ning on igal inimesel erinev. 1-2 aastat on aeg, kui kulmud näevad veel kenad ning värsked välja. Kui käia vähemalt iga kahe aasta tagant värskenduses, siis kehtib meie salongis värskendusele erihind. Paljudes artiklites lubatakse püsimeigi kestvust 5 aastat, kuid see viitab pigem silmale nähtava osa kadumise perioodile ning kindlasti ei näe sellise aja möödudes püsimeik enam esinduslik välja. Kui peaks juhtuma, et klient ei soovi enam püsimeiki kanda, siis ma ei soovita värvimuutuste tekkimise tõttu selle loomulikku kadumist oodata vaid soovitaksin tulla püsimeigi eemaldusse.
  7. Kas protseduurile võib tulla kitkumata kulmudega?
    Jah, hea meelega töötlen kulme ise.

HUULED

  1. Kas huulte püsimeik on väga valus?
    See on tõesti kõikidest protseduuridest valusam ja aeganõudvam. Huulte püsimeigi puhul on soovitatav läbida ka herpesevastane kuur preparaatidega Aciklovir või Valtrex.
  2. Kas pean tabletikuuri läbi tegema ka siis, kui mul ei ole kunagi ohatist ega külmavilli olnud?
    Suure tõenäosusega võib see pärast püsimeiki siiski tekkida, huultele on püsimeik üsna traumeeriv ning iga väikseimgi ärritus võib villi esile kutsuda.

Oled oodatud protseduurile, kohtumiseni salongis!


Kontakt

Aadress: Lauteri 5, 5k, Tallinn

Tel : +372 5568 2238

Email : kristiinarmt@gmail.com

Lahtioleku ajad

E-R:

L-P :

09.00 – 17.00

Suletud


Püsimeik Kristiina Õunpuu

Copyright © 2022. All rights reserved.